Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie Zatvoriť

GLADIÁTORKY – VLÁDCA TOHTO LETA!

GLADIÁTORKY – VLÁDCA TOHTO LETA!

GLADIÁTORKY – VLÁDCA TOHTO LETA!

 

Gladiátorky majú svojich fanúšikov, rovnako ako aj silného súpera. Dámy, ktoré nemajú rady tento druh obuvi zdôrazňujú, že gladiátorky vyzerajú dosť hrubo. Na tom nie je nič zlé. Gladiátorky použité v príslušnom štýle môžu vyzerať veľmi jemne. Okrem toho, trh je plný rôznych modelov tohto typu obuvi.

 

Gladiátorky sú topánky určené na leto!

Gladiátorky sú druhom obuvi, ktorá je určená na letnú sezónu. Vďaka viazaniu tento druh obuvi zvýrazňuje pevnosť lýtok. V skutočnosti to všetko závisí na tom, ktorý model si vyberiete. V internetovom obchode www.skvelamoda.sk máme k dispozícii gladiátorky, ktoré sa vyznačujú tenkými pásikmi. Tento druh obuvi je možné esteticky zdôrazniť v závislosti od výberu vhodných šiat, siahajúcich ku kolenám. Mali by ste vedieť, že gladiátorky nemusia byť založené na vysoko umiestnených pásikoch. Veľmi veľa modelov nesiaha vyššie ako je členok. Krátke gladiátorky na podpätku sú odporúčané rovnako vyšším aj nižším dámam. Často sa stretávame s gladiátorkami na klinovom podpätku. Tento typ topánok zdôrazňuje ženskosť a tvary postavy. Okrem gladiátoriek na klinovom podpätku a podpätku, rozlišujeme aj gladiátorky na plochej podrážke. Neuveriteľne pohodlné sú sandále s pásikmi pri členku. Skôr ako si vyberiete správny model, zistite si, ​​či sú pásiky mäkké a či majú možnosť regulácie obvodu.

Hit leta 2017 – gumené gladiátorky
Leto 2017 bude patriť gladiátorkám gumeného typu. Mimoriadne atraktívne vyzerá táto obuv v pastelových a oranžových odtieňoch. Elegantné dámske sandále majú obruč okolo členku. Gumené gladiátorky v sebe kombinujú niekoľko textúr a motívov - napríklad elegantné zlato a textúra hadej kože. Gumené gladiátorky vyzerajú na nohách úžasne a originálne.

1 Komentáre

  • Avatar
    jana
    Apr 23, 2019

    Mam zaujem o tie sandale

Pridať komentár

Všetky polia sú povinné