Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie Zatvoriť

NOVODOBÁ DÁMSKA OBUV

NOVODOBÁ DÁMSKA OBUV

TOPÁNKY S NÁŠIVKAMI – NOVÝ TREND V MÓDE

 

Neobyčajne veľkej obľúbenosti sa tešia topánky s nášivkami. Je to trend len pre dospievajúcich? Samozrejme, že nie! Vhodná nášivka môže obohatiť nejeden outfit.
Aký typ topánok začal mániu s nášivkami?

Topánky s nášivkami – čo to vlastne je?
Topánky s nášivkami sú spojené prevažne s teniskami. V skutočnosti sa môžete veľmi často stretnúť so športovou obuvou, ktorej dizajn bol obohatený nášivkami. Štýlové tenisky s najmódnejšími nášivkami sú hitom tejto sezóny! Ponuka nášho internetového obchodu www.skvelamoda.sk zahŕňa okrem iného aj topánky, ktoré majú zrkadlové obšitie jazyka – vďaka tomu získava tento model obuvi svoju extravaganciu. Topánky tohto typu sú vyrobené z ekokože a ich vnútro je vystelené na nosenie príjemnou tkaninou. Vďaka tomu sa zvyšuje komfort ich nosenia.

Topánky s nášivkami môžu byť tiež aj členkové topánky. Vyznačujú sa neuveriteľne čistým rezom. Vyrobené sú z plátna, čo zlepšuje kvalitu nosenia. Štýlové nášivky sú povinnosť v tejto sezóne!

 

Espadrilky a gumáky s nášivkami
Okrem tenisiek sa nášivky objavujú aj na espadrilkách. Tento druh obuvi vládne v lete už najmenej dva roky. Štýlové espadrilky s nášivkami dodajú topánkam „humor“. Sú vyrobené z vlákna zakončeného ľanovou niťou. Štíhly strih zvýrazňuje tvar lýtka. Okrem espadriliek sa nášivky môžu objaviť aj na gumákoch. Gumáky so strihom poltopánok – to je klasika. Vďaka farebným nášivkám gumáky prelomia podtón svojej klasiky. Ak si chcete naplno užívať komfort pri nosení gumákov, stojí za to kúpiť si topánky, ktoré sú vybavené elastickými vložkami vo výške členku. Mäkká guma s lakovaným povrchom je to, čo by každá žena mala mať v sezóne jar-leto.

Pridať komentár

Všetky polia sú povinné